Fortsettelse av kommentarer fra side 5 om sorte prikker og hudormer.
Lindus skrev 2011-12-09:
Du kan enkelt lage egne porestrips av naturlige ting, som ikke trekker inn i huden, eller etterlater rester. Billig er det også.
Ta 1 SS melk (vanlig norsk kartongmelk av typen hel eller lett) og bland dette med 1 SS gelatinpulver. (også vanlig norsk, men ikke gelatinplater).
Når du har blandet det litt, sett det i micro'n i 10-12 sek (til det blir flytende) og rør det jevnt da det har smeltet. Påfør i tynne lag på områdene du vil stripse, og vent til det er HELT tørt, før du drar det av, og ser gørra blir med ut. Smør med en god ansiktskrem etterpå.
siri skrev 2012-01-05:
De selvlagde porestripsene har jeg prøvd å lage før, vil absolutt ikke anbefale dem. Hele ansiktet hovnet opp og ble rødt. Huden der jeg hadde lagt blandingen ble forbrent, og ettersom jeg så slik ut i tre dager var jo i tillegg frykten for å være ødelagt for resten av livet der. Det var rett og slett en grusom opplevelse.
Søk og se om du finner et kjerringråd som hjelper deg:
Prikker på armen går vekk hvis du drikker tran og ...
Jeg hadde mange prolaps for intil 25 år siden. Jeg...
Jeg er bare på 2. dagen. Det gjør så vondt i halse...
Noe jeg har brukt tidligere er hvitløk. Kutt opp e...
Jeg har mye problemer med underlivet og tenkte å p...
Personvernerklæring | Sidekart | © www.kjerringrad.com